Strona główna KOLBUSZOWA Pożar w Nowej Wsi. Spłonęły zwierzęta gospodarskie

Pożar w Nowej Wsi. Spłonęły zwierzęta gospodarskie

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru, do którego doszło dziś w nocy w Nowej Wsi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że całkowitemu spaleniu uległy budynki gospodarcze, w tym stodoła i stajnia. Niestety w wyniku pożaru śmierć poniosły znajdujące się wewnątrz zwierzęta. Trwają policyjne czynności na miejscu zdarzenia.

Po północy kolbuszowscy policjanci interweniowali w Nowej Wsi, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pożaru. Na miejscu pracowało już kilka zastępów straży pożarnej. Jak ustalili policjanci, paliły się budynki gospodarcze, w tym stodoła i stajnia. Pożar zauważyła mieszkająca niedaleko kobieta, która zaalarmowała służby. Na miejscu znajdowali się również właściciele gospodarstwa, których obudziło światło płomieni. Na szczęście żadna z mieszkających obok osób nie odniosła obrażeń. Niestety w wyniku pożaru, śmierć poniosły zwierzęta gospodarskie znajdujące się w budynku – cztery krowy i kilkadziesiąt kur. Spaleniu uległy też inne przedmioty i sprzęty.

Dziś kolbuszowscy policjanci przeprowadzają oględziny na miejscu zdarzenia, w najbliższym czasie prowadzone będą także oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Trwa szacowanie strat powstałych w wyniku pożaru.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułDziś ostatni w tym roku mecz w Mielcu. Stal podejmie Zagłębie
Następny artykułMotocyklista zatrzymany. Jechał 195 km/h przy ograniczeniu 70 km/h

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!