Strona główna POLSKA I ŚWIAT Śmierć narzeczonych w Holandii. Uruchomiono zrzutkę na sprowadzenie ciał

Śmierć narzeczonych w Holandii. Uruchomiono zrzutkę na sprowadzenie ciał

0
Reklama

Tragedia, jaka wydarzyła się w Holandii dotknęła niemal całą Polskę. Dwoje zakochanych młodych ludzi z powiatu przeworskiego zginęło, jak dotąd w nieznanych okolicznościach.

Poszukiwania pary trwały kilka dni. Zrozpaczona rodzina uruchomiła w sieci zbiórkę funduszy na sprowadzenie do Polski ciał zmarłych.

Reklama

Na stronie zbiórki czytamy:

„Z inicjatywy bliskich znajomych i rodziny zostaje uruchomiona zbiórka pieniężna na sprowadzenie z zagranicy zwłok Konrada i Wiktorii którzy zginęli w Holandii. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sprowadzenie ich ciał do Polski”.

Celem zrzutki było zebranie 15 000 zł, dzień po jej opublikowaniu stan zbiórki wynosi ponad 32 tysiące złotych.

Śmierć Wiktorii i Konrada jest zagadką nie tylko dla bliskich, ale także społeczności niderlandzkiej. Kontaktowała się z naszą redakcją dziennikarz niderlandzkiej gazety „De Stentor”, która przekazała informacje, że tamtejsza policja nie udziela żadnych informacji w związku z odnalezionymi ciałami na przedmieściach miasta Dronten. Dziennikarze dotarli do właściciela pola, na którym znaleziono ciało Konrada, jednak nie wie nic na temat tajemniczej śmierci.

Międzynarodowe śledztwo ma wskazać przyczyny śmierci młodych ludzi.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!