Strona główna POLITYKA Ruszyła internetowa zrzutka dla posła Grzegorza Brauna

Ruszyła internetowa zrzutka dla posła Grzegorza Brauna

9

Prezydium Sejmu zdecydowało się nałożyć na posła Grzegorza Brauna najwyższą możliwą i przewidzianą w prawie karę za słowa, jakie wypowiedział wczoraj z sejmowej mównicy pod adresem ministra Adama Niedzielskiego.

Poseł Braun przez pół roku otrzyma połowę uposażenia, a kolejne pół roku nie otrzyma pensji w ogóle. W sieci pojawiła się zrzutka na wsparcie działalności posła Konfederacji. Fundacja Osuchowa, będąca organizatorem, za cel postawiła sobie zebranie 90 000 zł.

https://zrzutka.pl/caj6sn

9 KOMENTARZE

  • Tam na wiejskiej jest mafia klucza się przed kamerami jak co do czego to razem po podwyżki i po kary nie dla swoich „zdradzieckie mordy..” czy takie zdanie „wyście go zabili”,,czy prokurator się się pyta o tego człowieka?
   ,

  • Ależ jak najbardziej tak! Braun głośno powiedział to, co myślą tysiące.. I za to został ukarany!
   A Ty Abc, byłbyś gotów stanąć w obronie swoich przekonań i ponad 150 tys ludzi, którzy poszli do piachu dla kaprysu jakiegoś polityka? Kto zabronił dostępu tym ludziom do opieki medycznej? MZ i winien jest po stokroć!

 1. Tam na wiejskiej jest mafia klucza się przed kamerami jak co do czego to razem po podwyżki i po kary nie dla swoich „zdradzieckie mordy..” czy takie zdanie „wyście go zabili”,,czy prokurator się się pyta o tego człowieka?
  ,

 2. I pewnie wpłacę pieniądze dla pana posła Brauna, bo wg mnie to najlepszy poseł tej kadencji. Jemu naprawdę zależy na Polsce i Polakach. A Niedzielski powinien odpowiedzieć za swoje antypolskie i antyludzkie działanie. Amen

 3. czlowiek prawde powiedzial takiej kurwie jak LUDOBOJCA NIEDZIELSKI oni wszyscy powinni wisiec jeden za drobim pierszenstwo do stryczka dla PISU pozniej DONALD i PO

 4. A ja chętnie zapłacę cegiełkę na pensję pana Brauna i niech dalej mówi im prawdę w oczy. Nie jeden obywatel chciałby powiedzieć naczelnikowi PiSu kilka takich słów. Za przyszły rok też zapłacę panie Braun tylko niech pan się nie krępuje i powie mu tak żeby w małe pięty mu poszło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here