Strona główna POLITYKA Ruszyła internetowa zrzutka dla posła Grzegorza Brauna

Ruszyła internetowa zrzutka dla posła Grzegorza Brauna

5
Reklama

Prezydium Sejmu zdecydowało się nałożyć na posła Grzegorza Brauna najwyższą możliwą i przewidzianą w prawie karę za słowa, jakie wypowiedział wczoraj z sejmowej mównicy pod adresem ministra Adama Niedzielskiego.

Poseł Braun przez pół roku otrzyma połowę uposażenia, a kolejne pół roku nie otrzyma pensji w ogóle. W sieci pojawiła się zrzutka na wsparcie działalności posła Konfederacji. Fundacja Osuchowa, będąca organizatorem, za cel postawiła sobie zebranie 90 000 zł.

Reklama

https://zrzutka.pl/caj6sn

Reklama
Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Intensywne opady deszczu w regionie, możliwe podtopienia
Następny artykułPowiększanie biustu kwasem hialuronowym – na czym polega i ile kosztuje?

5 KOMENTARZE

  1. Tam na wiejskiej jest mafia klucza się przed kamerami jak co do czego to razem po podwyżki i po kary nie dla swoich „zdradzieckie mordy..” czy takie zdanie „wyście go zabili”,,czy prokurator się się pyta o tego człowieka?
    ,

  2. Tam na wiejskiej jest mafia klucza się przed kamerami jak co do czego to razem po podwyżki i po kary nie dla swoich „zdradzieckie mordy..” czy takie zdanie „wyście go zabili”,,czy prokurator się się pyta o tego człowieka?
    ,

  3. I pewnie wpłacę pieniądze dla pana posła Brauna, bo wg mnie to najlepszy poseł tej kadencji. Jemu naprawdę zależy na Polsce i Polakach. A Niedzielski powinien odpowiedzieć za swoje antypolskie i antyludzkie działanie. Amen

  4. Ależ jak najbardziej tak! Braun głośno powiedział to, co myślą tysiące.. I za to został ukarany!
    A Ty Abc, byłbyś gotów stanąć w obronie swoich przekonań i ponad 150 tys ludzi, którzy poszli do piachu dla kaprysu jakiegoś polityka? Kto zabronił dostępu tym ludziom do opieki medycznej? MZ i winien jest po stokroć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj