Strona główna MIELEC Protest rolników w powiecie mieleckim. Tu będą utrudnienia

Protest rolników w powiecie mieleckim. Tu będą utrudnienia

0
Reklama

20 marca br., drogami powiatu mieleckiego w godzinach od 8.00 do 15.00 będą przejeżdżać rolnicy uczestniczący w proteście. Apelujemy do wszystkich kierowców o cierpliwość i zalecają korzystanie z alternatywnych tras przejazdu. Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego będą czuwać mieleccy policjanci.

W najbliższą środę w godzinach od 8.00 do 15.00 na terenie gminy Mielec i w Mielcu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na odcinkach:
– drogi wojewódzkiej nr 984 i nr 983 od miejscowości Rzędzianowice do drogi – ronda przy sklepie Delikatesy Centrum w Woli Mieleckiej, następnie w rejonie ronda przy stacji RegBenz w Mielcu. (Kolejno ma odbywać się powrót tą samą trasą do ronda w miejscowości Rzędzianowice)
– drogi wojewódzkiej nr 984 od ronda w Rzędzianowicach do SEE w Mielcu drogą wzdłuż mieleckiego lotniska tj. ul. Cop-u, ul. Sołtyka, ul. Wojska Polskiego do drogi wojewódzkiej nr 985 w kierunku Dębicy, aż do ronda na osiedlu Rzochów obok stacji paliw TOPGAZ.

Reklama

Powyższą trasą odbędzie się przejazd pojazdów rolniczych w ramach zaplanowanego protestu. Z informacji przekazanych przez organizatorów wynika, że w proteście może uczestniczyć kilkadziesiąt pojazdów wolnobieżnych, które będą poruszać się powyższym odcinkiem w obydwu kierunkach.

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego będą czuwać mieleccy policjanci, którzy skupią się na utrzymaniu płynności ruchu oraz na bieżąco będą informować o ewentualnych objazdach. Funkcjonariusze apelują o stosowanie się do wydawanych poleceń.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!