Strona główna BIESZCZADY Pracownicy zakładów usług leśnych będą protestować. Zapowiadają się utrudnienia

Pracownicy zakładów usług leśnych będą protestować. Zapowiadają się utrudnienia

0
Reklama

W związku z planowanym protestem Pracowników Zakładów Usług Leśnych, od piątku, 16 lutego, mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na drodze Makowa – Arłamów – Jureczkowa. Policjanci będą kierować na objazdy.

Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych informuje, że od piątku, 16 lutego, w godzinach od 7 do godzin wieczornych, do końca lutego, odbywać się będzie planowany protest Pracowników Zakładów Usług Leśnych, który może wpłynąć na utrudnienia w ruchu.

Reklama

Mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego powinni spodziewać się możliwych utrudnień na trasie Makowa – Arłamów – Jureczkowa, w rejonie drogi powiatowej nr 2089R w dwóch miejscach: na terenie powiatu bieszczadzkiego na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2291R (Przełęcz pod Jamną) oraz na terenie powiatu przemyskiego w rejonie Przełęczy pod Suchym Obyczem. Dodatkowa blokada będzie zorganizowana na drodze powiatowej nr 2291R przy zjeździe do hotelu Arłamów (na wysokości miejscowości Jamna Górna). 

W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Jeżeli konieczne będzie przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!