Strona główna BRZOZÓW Na prostej drodze stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi

Na prostej drodze stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi

0
Reklama

Wczoraj w Brzozowie, kierujący fordem, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni, wjeżdżając do przydrożnego rowu. Na szczęście kierowca forda nie doznał obrażeń. Policja apeluje o ostrożność.

Wczoraj po godz. 10, policjanci ruchu drogowego zostali powiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło w Brzozowie na ul. Bohaterów II Wojny Światowej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący fordem, jadąc od strony Przysietnicy w kierunku Brzozowa, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. 49-latek kierujący fordem jechał sam. Był trzeźwy.

Reklama

Na szczęście kierowca nie doznał żadnych obrażeń. 49-latek kierujący fordem za spowodowanie tego zdarzenia został pouczony.

Policja apeluje o ostrożność! Obecna aura powoduje, że warunki na drogach są coraz trudniejsze i nieprzewidywalne. Pamiętajmy jednak, że nasze bezpieczeństwo zależy w głównej mierze od naszych zachowań na drodze.

Reklama
Poprzedni artykułPotrącenie 12-latka, który prowadził rower, na przejściu pieszych
Następny artykułNauka stacjonarna tylko na dwa miesiące? Minister zdrowia informuje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj