Strona główna WIADOMOŚCI Nauka stacjonarna tylko na dwa miesiące? Minister zdrowia informuje

Nauka stacjonarna tylko na dwa miesiące? Minister zdrowia informuje

0
Reklama

W rozmowie z Polsat News, minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że może zapewnić uczniów, iż nauka stacjonarna będzie odbywać się na pewno przez miesiąc lub dwa.

„Daję gwarancję co najmniej na miesiąc, dwa. Patrząc na pewne poziomy zaszczepień wśród dzieci, które wbrew pozorom są całkiem niezłe jak na ten okres powakacyjny, bo blisko 30 procent dzieci z tych roczników 12-15 lat mamy już teraz zaszczepionych” – powiedział Adam Niedzielski.

Reklama

Wcześniej, minister nauki Dariusz Piontkowski zauważył, że prawdopodobnie nauka stacjonarna będzie kontynuowana możliwe, że przez cały rok szkolny.

Dariusz Piontkowski mówił w poniedziałek na antenie Radia Zet, że „najważniejsze jest to, że wracamy do nauki stacjonarnej”. – Zakładamy, że ten sposób prowadzenia zajęć będzie utrzymywał się długo, może i cały rok szkolny. To oczywiście zależy jednak od sytuacji epidemiologicznej, której nie jesteśmy w stanie dziś przewidzieć. Mówi się o czwartej fali, ale nie wiemy, czy i kiedy ona ostatecznie nastąpi”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!