Strona główna ROPCZYCE Za narkotyki może trafić na 10 lat do więzienia

Za narkotyki może trafić na 10 lat do więzienia

0
Reklama

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy Policji zatrzymali 21-latka, który posiadał narkotyki. Podczas kontroli, ujawnili przy nim marihuanę, mefedron oraz tabletki extasy. Mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania środków odurzających. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W połowie kwietnia br., policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy, uzyskali informację o mężczyźnie, który może posiadać przy sobie narkotyki. Realizując czynności w tej sprawie, na terenie jednej z miejscowości naszego powiatu, zauważyli samochód, a w nim, osobę która odpowiadała rysopisowi.

Reklama

W pojeździe przebywał 21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Podczas kontroli policjanci ujawnili przy nim znaczne ilości środków odurzających, w postaci marihuany, mefedronu oraz tabletek extasy.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, wszczęto śledztwo i przedstawiono mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. 21-latek przyznał się do stawianego zarzutu. Za to przestępstwo grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!