Strona główna GŁÓWNA Mieszkańcy Podkarpacia coraz bardziej sceptyczni względem pandemii

Mieszkańcy Podkarpacia coraz bardziej sceptyczni względem pandemii

0
Reklama

Mieszkańcy Podkarpacia, sceptycznie nastawieni do panujących obostrzeń, stworzyli grupę przeciwko restrykcjom, na której jest 8 000 osób.


Mieszkańcy Podkarpacia, sceptycznie nastawieni do panujących obostrzeń, stworzyli grupę na portalu społecznościowym „Facebook”, o nazwie „Stop Covid – Rzeszów (Podkarpacie) i okolice.” Grupa powstała zaledwie trzy tygodnie temu, a już liczy 8 000 osób.
Członkowie grupy wyznają pogląd, iż na świecie panuje pseudo-pandemia,za której przyczyną odbierana jest obywatelom wolność.Grupa ma na celu zjednoczenie mieszkańców Podkarpacia, wzajemne wsparcie i pomoc w walce z nagminnie łamanymi prawami człowieka, w imię walki z wirusem. Misją m.in. Rzeszowian jest przede wszystkim uświadamianie innych poprzez rozdawanie ulotek, rozmowy, organizowanie protestów czy propagowanie wypowiedzi, badań oraz książek lekarzy, naukowców czy prawników, których na co dzień, w telewizji publicznej, nie dopuszcza się do głosu. Duży akcent kładziony jest także na brak skuteczności noszonych maseczek.
Pierwsze myśli o założeniu lokalnej grupy pojawiły się już w czerwcu, jednak wolałem poczekać, aż więcej osób dostrzeże, jak bardzo społeczeństwo zostało zmanipulowane. W naszej grupie są uczniowie, studenci, emeryci, biznesmeni, przedsiębiorcy, nauczyciele, lekarze, dziennikarze a nawet osoby związane z polityką. Celem naszej grupy jest zjednoczenie jak największej liczby mieszkańców Podkarpacia, którzy mają dość psychozy strachu, siania paniki przez rząd i media, ograniczania swobód obywatelskich, blokowania dostępu do przychodni i szpitali czy niszczenia gospodarki, pod pretekstem walki z koronawirusem. Nie twierdzimy, że nie ma koronawirusa. Uważamy, że nie mamy (i nigdy nie mieliśmy) do czynienia z pandemią. (…) Wierzymy, że władze Rzeszowa, jeśli zechcą, mogą przyczynić się do poprawy sytuacji mieszkańców Podkarpacia – oświadczył administrator grupy.
Dnia 5. września przeprowadzono w „Auchan”, w Krasnem, masową akcję robienia zakupów bez maseczek.
Już na 10 października planowane są protesty przeciwko restrykcjom, we wszystkich miastach wojewódzkich oraz w mniejszych miejscowościach, na wzór ogólnopolskiej manifestacji z 12 września. Protest „Zakończyć Plandemię” zebrał pod sejmem 40 000 uczestników.
W całej Polsce, w ramach Polskiej Akcji Banerowej, pojawiły się w przestrzeni publicznej banery promujące książkę dr Błochowiaka, pt. „Fałszywa pandemia.”

Poprzedni artykułPolicjanci eskortowali samochód z rodzącą kobietą do szpitala
Następny artykułOd 2021 roku w obiegu będą nowe dowody osobiste