Strona główna WIADOMOŚCI Międzynarodowe Targi Przemysłu Lotniczego i Obronnego

Międzynarodowe Targi Przemysłu Lotniczego i Obronnego

0
Reklama

Już w środę, 10 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego, G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, jakim są Międzynarodowe Targi Przemysłu Lotniczego i Obronnego Aerospace & Defense Meetings Central Europe. Aż 146 firm z 18 krajów będzie uczestniczyć w przedsięwzięciu, które każdorazowo gromadzi liderów branży lotniczej, kosmicznej i przemysłu zbrojeniowego z całego świata.

Cieszy mnie fakt, że takie wydarzenia lotnicze mają miejsce na Podkarpaciu. Niezmiennie świadczy to o wysokiej pozycji naszego regionu, jaką zajmujemy w zamysłach firm sektora lotniczego. Jako województwo posiadamy wszelkie atrybuty, które pozwalają nam skutecznie stwarzać warunki do dalszego rozwoju tej branży. Wierzę, że Targi właściwie spełnią swoją rolę, bo jest to ambitny projekt kojarzenia partnerów biznesowych ściśle zarezerwowany dla światowych profesjonalistów z branży cywilnej i obronnej przemysłu lotniczego – mówi marszałek Władysław Ortyl.

Aerospace & Defense Meeting to doskonała okazja dla liderów przemysłu lotniczego i obronnego do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wzmocnienia już istniejących. Wydarzenie jest jednym z największych międzynarodowych spotkań biznesowych sektora lotniczego i obronnego w Europe Centralnej. Wydarzenie łączy partnerów biznesowych – liderów z branży cywilnej i obronnej przemysłu lotniczego – z mniejszymi kooperantami. W czasie dwóch dni targów, uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w indywidualnych spotkaniach biznesowych 

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułZachowywał się nerwowo na widok policji. Wiadomo dlaczego
Następny artykułWilk zaatakował i ranił mężczyznę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!