Strona główna JAROSŁAW Zachowywał się nerwowo na widok policji. Wiadomo dlaczego

Zachowywał się nerwowo na widok policji. Wiadomo dlaczego

0
Reklama

Funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie, podjęli interwencję wobec mężczyzny, który znajdował się w pojeździe, pod wiaduktem kolejowym w Skołoszowie. Na widok policjantów, mężczyzna zaczął zachowywać się bardzo nerwowo i próbował coś ukryć w samochodzie. W samochodzie 30-latka policjanci ujawnili marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, policjanci z komisariatu w Radymnie, pod wiaduktem kolejowym w Skołoszowie zauważyli osobowego fiata, wewnątrz którego znajdował się mężczyzna. Pojazd miał wyłączony silnik. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzny znajdującego się w tym pojeździe. W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna był mocno zdenerwowany, próbował coś ukryć, co spowodowało podejrzenie u mundurowych, że może posiadać przy sobie nielegalne przedmioty.  W samochodzie 30-letniego mieszkańca gminy Orły, policjanci znaleźli woreczek foliowy z suszem roślinnym oraz wagę gramową.

Reklama

30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu zabezpieczonego suszu okazało się, że jest to marihuana. Policjanci przedstawili 30-latkowi zarzut posiadania środków odurzających.
Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułNietrzeźwi rowerzyści dostali solidne mandaty
Następny artykułMiędzynarodowe Targi Przemysłu Lotniczego i Obronnego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!