Strona główna PRZEMYŚL Kradła perfumy, chowając do pudełek po kremach. Wpadła przez tatuaż

Kradła perfumy, chowając do pudełek po kremach. Wpadła przez tatuaż

0
Reklama

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która żeby nie zapłacić za perfumy przełożyła je do opakowania po tańszym kremie i skorzystała z kasy samoobsługowej. Została rozpoznana przez pracownika drogerii, który zwrócił uwagę na jej charakterystyczny tatuaż. Okazało się, że 39-latka już wcześniej w tym sklepie ukradła perfumy. Kobieta usłyszała zarzuty, do których się przyznała.

Wczoraj po godz. 15 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w Przemyślu doszło do oszustwa. 32-letnia mieszkanka Przemyśla przełożyła perfumy do pudełka po kremie, następnie przy kasie samoobsługowej zapłaciła za towar i próbowała wyjść ze sklepu.

Reklama

Pracownik drogerii, jak tylko kobieta weszła do środka, rozpoznał ją po charakterystyczny tatuażu i obserwował podczas robienia zakupów. Jak się okazało, kilka tygodni temu ukradła ona perfumy z tego samego sklepu. Mężczyzna zatrzymał oszustkę i wezwał na miejsce policyjny patrol.

32-latka została osadzona w policyjnym areszcie. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszała zarzut oszustwa, do którego się przyznała.

Kodeks karny za ten czyn przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Wobec mieszkanki Przemyśla trwają dodatkowo czynności wyjaśniające dotyczące kradzieży perfum.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!