Strona główna KROSNO Groźny wypadek w Tylawie

Groźny wypadek w Tylawie

0
Reklama

Niedostosowanie prędkości do panujących warunków było przyczyną zdarzenia drogowego w miejscowości Tylawa. W kolizji iveco z ciężarowym dafem i osobową skodą, jedna osoba odniosła obrażenia. Jako pierwsi na miejsce dotarli policjanci, udzielając pierwszej pomocy rannemu kierowcy samochodu dostawczego.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 8, na odcinku drogi krajowej nr 19 na pograniczu Barwinka i Tylawy. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 31-letni kierujący iveco, chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem, zjechał na lewy pas ruchu, doprowadzając do kolizji z ciężarowym dafem oraz skodą.

Reklama

W zdarzeniu ucierpiał kierujący samochodem dostawczym, któremu pomocy udzielili policjanci z wydziału prewencji krośnieńskiej komendy. Ponadto, mundurowi zabezpieczyli poszkodowanego do czasu przyjazdu na miejsce ratowników medycznych.

Od kilku dni policjanci pełnią służbę w rejonie przejścia granicznego w Barwinku, gdzie odnotowano znaczący wzrost ruchu tranzytowego. Funkcjonariusze dbają, by kierowcy stosowali się do obowiązujących przepisów drogowych, zwłaszcza tych dotyczących zakazów parkowania w miejscach szczególnie niebezpiecznych.

Reklama
Poprzedni artykułPijany 66-latek szedł drogą ekspresową
Następny artykułStraciła ponad 12 tys. złotych chcąc sprzedać kombinezony dziecięce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!