Strona główna JAROSŁAW Groźne zderzenie autobusu z rowerzystką w Jarosławiu

Groźne zderzenie autobusu z rowerzystką w Jarosławiu

1
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego z ul. 3-go Maja w Jarosławiu. Kierujący autobusem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce. Poszkodowana 58-letnia cyklistka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 6 na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego z ul. 3-go Maja w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący autobusem 72-letni mieszkaniec gminy Wiązownica, skręcając w prawo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem, 58-letniej mieszkance gminy Wiązownica.
W wyniku zderzenia pojazdów, kobieta trafiła do szpitala. Kierujący autosanem był trzeźwy.

Reklama

Na miejscu policjanci wykonali oględziny i szkic miejsca zdarzenia, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Stosujmy się bezwzględnie do obowiązujących przepisów w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Reklama
Poprzedni artykułCiarko Design szacuje szkody po pożarze
Następny artykuł75-letni kierowca stanie przed sądem. Miał 1,5 promila

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj