Strona główna POLITYKA Armia USA na Podkarpaciu. Konferencja prasowa Grzegorza Brauna

Armia USA na Podkarpaciu. Konferencja prasowa Grzegorza Brauna

0
Reklama

Poseł Grzegorz Braun zorganizował wczoraj w Rzeszowie konferencje prasową dotyczącą sprowadzania wojsk amerykańskich. Parlamentarzysta sygnalizował dezorganizację Wojska Polskiego oraz panującą w armii segregację sanitarną.

W konferencji wzięli udział: Grzegorz Braun – poseł na sejm, Marcin Rola – bloger i komentator polityczny, Ryszard Skotniczny – Inicjatywa sanocka, Teresa Pracownik – dyrektor biura poselskiego Grzegorza Brauna w Rzeszowie.

Reklama

Grzegorz Braun wyraził sprzeciw oraz obawy wobec obecnej sytuacji spowodowanej sprowadzaniem wojsk amerykańskich. Poseł zaapelował o wzmocnienie polskiej armii:

„Wzmacniajmy Wojsko Polskie, pilnie wzmacniajmy Wojsko Polskie, na wszelkie sposoby, bez zbędnej zwłoki wzmacniajmy Wojsko Polskie. Dbajmy o Polskiego Żołnierza, dbajmy o stan kadry, wyszkolenia i uzbrojenia armii polskiej, ale UWAGA! nie sprowadzajmy pod żadnym pretekstem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej wojsk obcych”.

Poseł zwrócił też uwagę na problem dezorganizacji i niszczenia Wojska Polskiego przez obłędną politykę segregacji sanitarnej poprzez przymus szczepień, a także kontroli osób przebywających na kwarantannach przez kolegów z pracy.

Z kolei Ryszard Skotniczy odniósł się do problemu dotyczącego napięć pomiędzy pracownikami w wielu szpitalach na terenie Podkarpacia, które wynikają z bezprawnego przymusu szczepień. Środowiska medyczne ustami reprezentanta Inicjatywy Sanockiej, zwróciły się z prośbą do polityków o uchylenie rozporządzeń przymuszających do szczepień.

Marcin Rola zaapelował, aby środowiska medyczne zakładały fundacje, tworzyły stowarzyszenia, w celu ochrony przed bezprawnymi decyzjami polityków.

Znany influencer pojawił się na Podkarpaciu wraz z publicystą Wojciechem Sumlińskim. W niedzielę odbyło się ich spotkanie z mieszkańcami Jasła. Wczoraj pojawili się w Dębicy i Mielcu, za każdym razem napotykając sporą frekwencję:

Poprzedni artykułKompletnie pijany wybrał się w nocy na stację paliw po zakupy
Następny artykułPodmienili radiowóz i blachy na potrzeby uroczystości? Trwa wewnętrzne śledztwo policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!