Strona główna POLITYKA Armia USA na Podkarpaciu. Konferencja prasowa Grzegorza Brauna

Armia USA na Podkarpaciu. Konferencja prasowa Grzegorza Brauna

1
Reklama

Poseł Grzegorz Braun zorganizował wczoraj w Rzeszowie konferencje prasową dotyczącą sprowadzania wojsk amerykańskich. Parlamentarzysta sygnalizował dezorganizację Wojska Polskiego oraz panującą w armii segregację sanitarną.

W konferencji wzięli udział: Grzegorz Braun – poseł na sejm, Marcin Rola – bloger i komentator polityczny, Ryszard Skotniczny – Inicjatywa sanocka, Teresa Pracownik – dyrektor biura poselskiego Grzegorza Brauna w Rzeszowie.

Reklama

Grzegorz Braun wyraził sprzeciw oraz obawy wobec obecnej sytuacji spowodowanej sprowadzaniem wojsk amerykańskich. Poseł zaapelował o wzmocnienie polskiej armii:

„Wzmacniajmy Wojsko Polskie, pilnie wzmacniajmy Wojsko Polskie, na wszelkie sposoby, bez zbędnej zwłoki wzmacniajmy Wojsko Polskie. Dbajmy o Polskiego Żołnierza, dbajmy o stan kadry, wyszkolenia i uzbrojenia armii polskiej, ale UWAGA! nie sprowadzajmy pod żadnym pretekstem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej wojsk obcych”.

Poseł zwrócił też uwagę na problem dezorganizacji i niszczenia Wojska Polskiego przez obłędną politykę segregacji sanitarnej poprzez przymus szczepień, a także kontroli osób przebywających na kwarantannach przez kolegów z pracy.

Z kolei Ryszard Skotniczy odniósł się do problemu dotyczącego napięć pomiędzy pracownikami w wielu szpitalach na terenie Podkarpacia, które wynikają z bezprawnego przymusu szczepień. Środowiska medyczne ustami reprezentanta Inicjatywy Sanockiej, zwróciły się z prośbą do polityków o uchylenie rozporządzeń przymuszających do szczepień.

Marcin Rola zaapelował, aby środowiska medyczne zakładały fundacje, tworzyły stowarzyszenia, w celu ochrony przed bezprawnymi decyzjami polityków.

Znany influencer pojawił się na Podkarpaciu wraz z publicystą Wojciechem Sumlińskim. W niedzielę odbyło się ich spotkanie z mieszkańcami Jasła. Wczoraj pojawili się w Dębicy i Mielcu, za każdym razem napotykając sporą frekwencję:

Reklama
Poprzedni artykułKompletnie pijany wybrał się w nocy na stację paliw po zakupy
Następny artykułPodmienili radiowóz i blachy na potrzeby uroczystości? Trwa wewnętrzne śledztwo policji

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj