Strona główna Bez kategorii 5 Powodów, dla których nauka online ze Szkołą English Break zaprowadzi Cię...

5 Powodów, dla których nauka online ze Szkołą English Break zaprowadzi Cię do sukcesu

0
Reklama

Tempo życia w dzisiejszych czasach nie pozwala nam na złapanie oddechu, relaks, czy też spędzanie czasu z najbliższymi. Jesteśmy nieustannie zmuszani do podnoszenia kwalifikacji, aby utrzymać swoją pozycję w pracy. Jednym z wyzwań współczesnego świata jest również nauka języków obcych – bez tego ciężko o jakąkolwiek dobrą posadę. Co więcej, nie wystarcza już znajomość tylko jednego języka obcego. Pracodawcy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej.

Jak znaleźć czas na to wszystko tak, aby móc cieszyć się chwilami z najbliższymi? Szkoła językowa English Break w Rzeszowie wychodzi wszystkim naprzeciw. Stworzyliśmy przestrzeń online dla każdego tak, aby sprostać wymaganiom życia codziennego. Poznajcie 5 powodów, dla których warto do nas dołączyć i budować z nami swoją lepszą przyszłość:

Reklama

1) Oszczędność czasu

Każdy z nas zna dobrze realia życia codziennego. Nie tylko doskwiera nam brak czasu, ale czujemy się wiecznie zmęczeni, nie mamy energii, powoli tracimy chęć do życia, a wszystko to przez ciągły pośpiech. Śpieszymy się do pracy, stoimy godzinami w korkach, pędząc na dodatkowe zajęcia, czy to własne, czy to naszych dzieci. Wszystko po to, aby zadbać o lepszą przyszłość. Szkoła English Break stworzyła przestrzeń online dla każdego. Podjęliśmy decyzję o prowadzeniu biznesu w ten sposób, aby ułatwić ludziom życie. Nauka z nami pozwoli Wam zaoszczędzić czas. Nie będziecie musieli już planować swojego dnia wedle grafiku dzieci, gdyż będą one mogły bezpiecznie odbywać zajęcia online w zaciszu własnego pokoju. Co więcej, sami będziecie mogli uczyć się języka obcego w tym samym czasie co wasze dzieci. Godziny wcześniej spędzone na dojazdach, będziecie mogli wykorzystać na wspólne chwile relaksu. Zajęcia z nami to również oszczędność pieniędzy na paliwie, czy materiałach do nauki, a także pozbycie się stresu związanego ze spóźnianiem na lekcje. Zajęcia nigdy nie przepadną, gdyż możecie uczyć się z dowolnego miejsca na ziemi. Czy jesteście gotowi poprawić jakość swojego życia? Dać sobie odrobinę swobody? Nasza szkoła powstała po to, aby umożliwiać ludziom naukę zawsze i wszędzie, i co najważniejsze – bezstresowo. Zajęcia z nami staną się przyjemnością, a nie przymusem.

2) Miliony korzyści

Szkoła English Break powstała z myślą, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego zebraliśmy grupę nauczycieli z całego świata, którzy są w stanie pomóc Wam z zakresu każdego obszaru językowego. Oferujemy szerokie spektrum kursów – od ogólnej nauki języka angielskiego, poprzez angielski dla biznesu, a także obszary niszowe, takie jak angielski medyczny, dla prawników, czy też dla przemysłu lotniczego. Jeżeli czegoś nie ma w naszej ofercie, wystarczy do nas zadzwonić i porozmawiać – lektorzy będący w większości native speakerami są w stanie przeprowadzić kursy, których potrzebujecie. Staramy się sprostać wymaganiom klienta jak najlepiej potrafimy. Przeprowadzamy szczegółowe rozmowy wstępne, po to, by dobrać odpowiednich lektorów specjalizujących się w obszarze, którego poszukujecie. Jeśli natomiast wyrazicie chęć uczestnictwa w zajęciach grupowych upewnimy się, że trafisz do grupy o podobnych zainteresowaniach i poziomie językowym, dzięki czemu osiągniecie jeszcze lepsze rezultaty. Najważniejsze dla nas jest to, aby zaprowadzić Was do sukcesu oraz żeby nauka w naszej szkole była przyjemna, przynosiła efekty i dawała poczucie, że robicie postępy, a Wasz poziom językowy się poprawia.

3) Nauczyciele z całego świata

Nauczyciele w szkole English Break to wykształceni ludzie z całego świata. Dzięki możliwościom, jakim daje nam nauka online, jesteśmy w stanie uczyć się z ludźmi, którzy zamieszkują różne kontynenty. Dlaczego jest to pomocne? Nauka języka obcego to już nie tylko oklepane regułki gramatyczne, ale także podejście do życia, kultura danego obszaru językowego, akcent, a wszystko to odgrywa ogromną rolę w procesie nauki. Obecnie, wykonując wiele różnych zawodów, współpracujemy z ludźmi z całego świata, dlatego ważne jest, aby poznawać różne akcenty i uczyć się od ludzi z odrębnych obszarów językowych. Nie ma lepszej metody nauki, niż zajęcia z naszymi lektorami, którzy od dziecka posługują się językami obcymi, dorastają w danej kulturze, a wszelkiego rodzaju zagadnienia językowe nie są im obce. Nasi pracownicy to ludzie, dla których angielski to pasja, a dopiero potem sposób na życie. Lektorzy chcą przekazać Wam swoje doświadczenie i pokazać, że w międzynarodowym zespole jesteśmy w stanie przekraczać każde granice.

4) Międzynarodowa społeczność i wirtualna klasa

Zastanów się, czy kiedykolwiek byłeś częścią grupy językowej, w której napotkałeś uczniów z innych krajów, gdzie byłeś zmuszony pracować w grupie, czy w parze, używając wyłącznie języka angielskiego? Otwieramy przed tobą takie możliwości. Nasza szkoła pragnie utworzyć międzynarodowe zajęcia, dzięki którym nauczymy Cię myśleć po angielsku i przełamywać bariery językowe już od pierwszych zajęć tak, byś sam musiał zmusić się do tego, aby mówić i myśleć w danym języku. Nawiążesz również kontakty z ludźmi z całego świata, dzięki czemu będziesz mógł szlifować swoje umiejętności, nie tylko w klasie, ale również poza nią.

5) Nauka online sposobem na odnalezienie motywacji do działania

Jesteśmy tylko ludźmi, szybko się nudzimy, a rutyna, w której żyjemy, nie pomaga, nie mamy energii i brakuje nam motywacji do działania. Dlaczego z nami odzyskasz motywację? Dlatego, iż jesteśmy czymś więcej niż szkołą, jesteśmy grupą ludzi, pośród których będziesz czuć się swobodnie, zdobędziesz nowe doświadczenia, wyruszysz w podróż i przełamiesz strach oraz odnajdziesz prawdziwą chęć do nauki. Pokarzemy Ci, że ciężka praca się opłaca, a dobry dobór lektora, kursu i grupy dopasowanej do Twoich oczekiwań to bardzo ważne elementy procesu uczenia. Kiedy zobaczysz swoje postępy i odkryjesz możliwości, jakie daje Ci nauka języków obcych, odnajdziesz swoją motywację do działania, nie tylko w sferze nauki, ale i w życiu. Zaczniesz cieszyć się z sukcesów i spojrzysz na siebie w zupełnie innym świetle, bo chcieć to móc. Udowodnimy Ci, że z nami możesz osiągnąć sukces. Pamiętaj, że języka można uczyć się na wiele sposobów. Stworzyliśmy szkołę, którą tworzy grupa pasjonatów, ludzi z różnych sfer życia, którzy są nie tylko nauczycielami, podróżnikami, prawnikami, biznesmenami, ale przede wszystkim czerpią z własnego doświadczenia i wiedzą, jak zaprowadzić Cię do sukcesu, chcą Cię poznać i pokazać, że każdy może osiągnąć to, czego pragnie. Z nami znajdziesz motywację do działania.    

Zacznij działać! Pamiętaj, że przyszłość zależy tylko od Ciebie.

Poprzedni artykułUrządził kulig doczepiając do auta oponę. Dostał 2500 zł mandatu
Następny artykułBruce pomógł wykryć przemyt w autokarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!