Strona główna Bez kategorii Weekend w Lubaczowie? Dni miasta na sportowo i muzycznie

Weekend w Lubaczowie? Dni miasta na sportowo i muzycznie

0
Reklama

„Miasto z sercem” w najbliższy weekend zadba o serca mieszkańców i gości w każdym sensie. Badania i zawody sportowe będą przeciwdziałać problemom kardiologicznym, a piękna muzyka ma wyzwolić radość i nadzieję. Dlatego program ułożono w myśl: do południa coś dla ciała, po południu dla ducha.

Początek obchodów Dni Lubaczowa to „Bieg Orląt” w lesie Niwki w piątek od godz. 9. Po południu, o 17. w Miejskiej Bibliotece Publicznej będziemy mogli się spotkać z autorami lubaczowskiego periodyku „Jednodniówka”, a o 20 w Szkole Muzycznej wystąpi zespół Kroke, wywodzący się z nurtu muzyki klezmerskiej a obecnie komponujący utwory czerpiące z melodii etnicznych i jazzu. Dla najmłodszych tego dnia przewidziano bajkę „Jak zostałem Samurajem„, która o 21. zostanie wyświetlona na miejskim rynku

Reklama

Sobotnie przedpołudnie będzie można spędzić na zawodach sportowych zorganizowanych na orliku oraz na bezpłatnych badaniach profilaktycznych, z których skorzystamy na rynku. O 16. odbędzie się tam wyścig piwoszy, a po nim koncerty zespołów działających przy Miejskim Domu Kultury oraz występ gwiazdy dnia; występ Farben Lehre zaplanowano o 21.

Trzeci dzień również rozpocznie się od aktywności fizycznej, lecz tym razem na basenie. Pływalnia Miejska Aquasfera od godz. 9 oferuje wariacje wodne. Na 15 na rynek zaproszone są wszystkie dzieci, ponieważ dla nich odbędą się pokazy taneczne oraz poprowadzone zostaną gry, zabawy i animacje. Wieczór upłynie przy dźwiękach melodii granych w ramach koncertu Wolna Przestrzeń Muzyczna i przez zespół Leniwiec.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!