Strona główna MIELEC 35-letni mielczanin wyszedł pobiegać podczas wakacji na Maderze. Rodzina nie traci nadziei...

35-letni mielczanin wyszedł pobiegać podczas wakacji na Maderze. Rodzina nie traci nadziei i szuka mężczyzny

0
fot. gofundme.com
Reklama

Od kilku dni trwają poszukiwania 35-letniego Michała pochodzącego z Mielca, który zaginął podczas wakacji na Maderze. Rodzina nie traci nadziei i nadal szuka mężczyzny. Założyli nawet specjalną zbiórkę, gdzie zbierane są pieniądze na paliwo, czy nocleg ekipy poszukiwawczej.

Michał Kozka wyszedł z hotelu na Maderze pobiegać. Wziął ze sobą iPhona, ale z treningu nie wrócił do dziś. W domu czeka na niego żona, dwójka dzieci i przyjaciele.

Reklama

W momencie zaginięcia był ubrany w strój sportowy do biegania. Miał niebieską koszulkę, czarne spodenki i fioletowe buty. Michał Kozek ma 182 cm wzrostu, jest szatynem, waży około 75 kilogramów i ma niebieskie oczy.

35-letni mężczyzna od lat nie mieszkał już w Mielcu. Wyjechał za pracą do Szwajcarii. Był doświadczonym biegaczem górskim. W poszukiwania Michała zaangażowały się lokalne służby, jego brat Krzysztof, a także grupa ultramaratończyków z Polski.

Rodzina nie ustaje w poszukiwaniach i nadal szuka mężczyzny. W Internecie założono zbiórkę na dalsze poszukiwania przez brata Michała – Krzysztofa. Zebrane środki zostaną przeznaczone na paliwo, wynajęcie sprzętu, wyżywienie, noclegi osób poszukujących oraz inne działania mające na celu odnalezienie zaginionego.  

Reklama
Poprzedni artykułPieniądze ze zbiórki dla Kubusia trafią dla innych potrzebujących dzieci
Następny artykułPowstanie nowa baza treningowa FKS Stali Mielec. Skorzystają z niej również mieszkańcy gminy Tuszów Narodowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!