Strona główna WIADOMOŚCI Pieniądze ze zbiórki dla Kubusia trafią dla innych potrzebujących dzieci

Pieniądze ze zbiórki dla Kubusia trafią dla innych potrzebujących dzieci

102
0

W poniedziałek wieczorem zmarł Kubuś Zwierzchowski, malec z wadą serca, który czekał na operację mającą uratować jego życie i zdrowie. Rodzina zbierała fundusze na zabieg w Stanach Zjednoczonych.

Po śmierci dziecka mama zadecydowała o przekazaniu grupy licytacyjnej oraz funduszy ze zbiórki na stronie siepomaga oraz festynu w Sanoku (ten odbędzie się w najbliższą niedzielę) dla innych chorych dzieci.

Na stronie poświęconej Kubusiowi czytamy:

ocierają do nas słuchy i rozbieżne informacje odnośnie przekazania zbiórki. Dlatego chcemy na ten moment przekazać następujące informacje:

Nasza decyzja było by przekazać grupę licytacyjna na rzecz Miloszka Małysa o czym była już mowa wcześniej https://www.siepomaga.pl/serce-milka natomiast dochód z pikniku w sanoku jak i z siepomaga (po uregulowaniu naleznych formalnosci) zostanie przekazany Bartusiowi Przychodzkiemu walczacemu z SMA https://www.siepomaga.pl/bartus-smaNie zapomnimy również o innych dzieciach potrzebujących z naszych okolic. Walka o każde dziecko to dramat, ból i cierpienie Nam tej walki nie udało się wygrać Ale możemy pomoc innym. Zakończenie zbiórki i rozliczenie z niej zamknie pewien bolesny etap w naszym życiu, powrót do tematu zbiórki przypomina nam ten ciężki czas w którym walczyliśmy wspólnie z wami o Naszego Kubusia. Proszę o uszanowanie naszej decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here