Strona główna KOLBUSZOWA 2500 zł mandatu dla 76-letniego kierowcy, który potrącił pieszą przechodzącą przez jezdnię

2500 zł mandatu dla 76-letniego kierowcy, który potrącił pieszą przechodzącą przez jezdnię

0
Reklama

Wysoki mandat otrzymał 76-latek z powiatu kolbuszowskiego, który wczoraj potrącił przechodzącą przez jezdnię młodą kobietę.

Wczoraj po godz. 12 patrol kolbuszowskich policjantów jadący ul. Tarnobrzeską został zatrzymany przez kierowcę samochodu osobowego, który powiadomił o potrąceniu pieszej, do którego doszło kilkaset metrów dalej –  na ul. Kościuszki w Kolbuszowej. Kierowca był świadkiem zdarzenia i widząc radiowóz zatrzymał policjantów. Policjanci szybko udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali kierowcę citroena oraz poszkodowaną kobietę.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierujący citroenem, 76-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego potrącił lusterkiem przechodzącą przez jezdnię, na oznakowanym przejściu dla pieszych 18-letnią mieszkankę naszego powiatu. W wyniku zdarzenia kobieta przewróciła się na jezdnię. Na szczęście nie odniosła obrażeń.

Mężczyzna został ukarany przez policjantów mandatem karnym. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem funkcjonariusze nałożyli na 76-latka grzywnę w wysokości 2500 złotych.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!