Strona główna JASŁO 10 kierowców straciło prawo jazdy

10 kierowców straciło prawo jazdy

0
Reklama

Policjanci z jasielskiej drogówki ujawnili 10 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Niechlubny rekordzista mknął aż 130 km/h.

W ubiegły weekend funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle kontrolowali prędkość kierujących pojazdami. Szczególną uwagę zwracali na przypadki przekroczeń określonych limitów na drogach krajowych oraz wojewódzkich naszego powiatu.

Reklama

W trakcie służby policjanci ujawnili aż 10 kierujących, którzy zdecydowali się przekroczyć dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mundurowi zatrzymywali kierowców na drodze krajowej nr 28 w Przysiekach oraz Siepietnicy, a także na drodze wojewódzkiej nr 993 w Nowym Żmigrodzie na ul. Dukielskiej.

Niechlubnym rekordzistą minionego weekendu okazał się 56-letni obywatel Francji, który swoim bmw w Siepietnicy poruszał się z prędkością 130 km/h, w miejscu gdzie limit wynosi 50 km/h. Kierowca został ukarany mandatem w kwocie 2500 zł oraz tak jak w pozostałych 9 przypadkach, zostało mu zatrzymane prawo jazdy na 3 miesią

Poprzedni artykułPodsumowano akcję „Trzeźwość” na drogach regionu
Następny artykułRajd Pamięci martyrologii Polaków – ofiar ludobójstwa popełnionego przez OUN-UPA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!