Strona główna WIADOMOŚCI Zbiórka Fundacji Pro Spe na rzecz „Domu Pokoju” w Betlejem

Zbiórka Fundacji Pro Spe na rzecz „Domu Pokoju” w Betlejem

0
Reklama

W obliczu trwającego konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie, Fundacja Pro Spe zwraca się do wszystkich ludzi wielkiego serca z gorącym apelem o wsparcie dla prowadzonego przez Polkę, siostrę Szczepanę, „Domu Pokoju” w Betlejem. Betlejemski „Dom Pokoju” to sierociniec, który dotychczas oferował schronienie i wsparcie dla ponad 40 dzieci, a w ostatnim czasie stał się azylem dla znacznie większej liczby cierpiących. Po pomoc przychodzą tutaj bowiem wszyscy, którzy stracili dach nad głową, pracę i podstawowe środki do życia.


Od wybuchu konfliktu, oprócz codziennej troski o potrzeby podopiecznych, siostra Szczepana i jej wspólnota nieustannie dążą do zapewnienia potrzebującym niezbędnych środków do życia, głównie żywności i wody. Pomoc znajdują tutaj nie tylko dzieci, ale całe rodziny, bez względu na swoje pochodzenie i wyznawaną wiarę.

Reklama

Fundacja Pro Spe, we współpracy z siostrami w Betlejem, prowadzi zbiórkę funduszy, aby zapewnić m.in. żywność. Zapasy się skończyły, a potrzeby są coraz większe. Każda przekazana darowizna niesie pomoc i może uratować czyjeś życie.

Wszelkie przekazane środki finansowe zostaną przekazane bezpośrednio na potrzeby „Domu Pokoju” w Betlejem, by wspomóc pracę i misję polskich sióstr, które z pełnym zaangażowaniem wspierają lokalną społeczność.

Aby wspomóc dzieci i ubogich w „Domu Pokoju”, darczyńcy mogą dokonać darowizny za pośrednictwem Facebooka „Fundacja Pro Spe”:
https://www.facebook.com/donate/314616941319828/641220701550295/

lub przez stronę Fundacji Pro Spe:
https://prospe.org/pomoc-dla-dzieci-i-rodzin-dotknietych-wojna-w-ziemi-swietej/
Tutaj też znajdują się numery kont do bezpośredniego wsparcia.

W przypadku dalszych pytań, wywiadów lub uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:
Fundacja Pro Spe
Telefon: 797 555 501
Email: info@prospe.org

Reklama
Poprzedni artykułPobili się pod klubem. Jedna osoba nie żyje
Następny artykułBlok porodowy w USK w Rzeszowie już prawie gotowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!