Strona główna MIELEC Zatrzymano sprawcę włamań i kradzieży

Zatrzymano sprawcę włamań i kradzieży

0
Reklama

Mieleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań i kradzieży na terenie powiatów mieleckiego i dębickiego. Podejrzany włamywał się i okradał nowo budowane domy i niezamieszkane budynki. Mężczyzna usłyszał 6 zarzutów. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Sprawą powtarzających się włamań i kradzieży zajmowali się policjanci z wydziału kryminalnego mieleckiej komendy. To oni, mimo upływu czasu, wpadli na trop włamywacza. Zatrzymali mężczyzę podejrzanego o szereg włamań i kradzieży na terenie powiatów mieleckiego i dębickiego. To 41- letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki.

Reklama

Do włamań dochodziło od maja 2022 roku. Podejrzany włamywał się i okradał nowo budowane domy i niezamieszkane budynki. Mężczyzna najczęściej wyważał drzwi wejściowe, a z budynków kradł wszystko co miało jakąś wartość.

Jego łupem padły m. in. materiały budowlane, silniki elektryczne, elektronarzędzia i narzędzia budowlane, przyczepka samochodowa, a nawet panele i bramy ogrodzeniowe. Skradzione rzeczy wykorzystywał najprawdopodobniej przy budownie swojego domu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyźnie 6 zarzutów. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zarzutów.

Odzyskane przez funkcjonariuszy mienie zostało zwrócone właścicielom.

41-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułBelgowie nie znali języka. Pomogli im policjanci
Następny artykułOdpowie za kradzieże katalizatorów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!