Strona główna MIELEC Odpowie za kradzieże katalizatorów

Odpowie za kradzieże katalizatorów

0
Reklama

Mieleccy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Mielca, podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych. Od stycznia br. mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory z kilkunastu samochodów osobowych. Policjanci przedstawili mu pierwsze zarzuty.

Sprawą powtarzających się kradzieży katalizatorów w różnych rejonach Mielca zajmowali się m.in. policjanci z Wydziału Kryminalnego mieleckiej komendy. Na podstawie zebranych informacji oraz własnych ustaleń, funkcjonariusze wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z tymi kradzieżami. To 29-letni mieszkaniec Mielca.

Reklama

Z zebranych informacji wynikało, że mężczyzna może dokonać kolejnej kradzieży. Na miejsce pojechali kryminalni i zatrzymali sprawcę. W jego samochodzie znaleźli narzędzia mogące służyć do popełnienia przestępstwa. W związku z tym 29-latek trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkaniec Mielca kradł katalizatory od początku tego roku. Wyciął i ukradł katalizatory z kilkunastu samochodów w różnych rejonach Mielca.

Sprawę poprowadzili policjanci z mieleciej dochodzeniówki. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, funkcjonariusze przedstawili 29-latkowi kilka zarzutów kradzieży katalizatorów. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy.

Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zarzutów.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułZatrzymano sprawcę włamań i kradzieży
Następny artykułW ten weekend w Lesku XXVII Targi Turystyki, Leśnictwa i Produktu Lokalnego – Agrobieszczady 2023

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!