Strona główna DĘBICA Zainwestował 20 zł, wygrał w LOTTO 410 tys.

Zainwestował 20 zł, wygrał w LOTTO 410 tys.

0
Reklama

Szczęściem może pochwalić się mieszkaniec Dębicy, który wygrał główną nagrodę w grze LOTTO „Mega Linie”. Kupując kupon za 20 złotych, szczęśliwiec trafił główną nagrodę, czyli 410 tysięcy złotych.

W celu uzyskania wyniku gry, uczestnik Loterii usuwa warstwę ścieralną z pola gry oznaczonego „TWOJE SYMBOLE” i odczytuje na nim zestaw symboli. Następnie każdy odkryty symbol zdrapuje na polach gry z trzema, czterema bądź pięcioma symbolami

Reklama

umieszczonymi w poziomych liniach (do których przypisane są kwoty ewentualnych wygranych pod napisem WYGRANA) tyle razy ile dany symbol występuje na wszystkich liniach. Jeżeli w danej linii skompletowane zostaną w powyższy sposób wszystkie symbole (trzy, cztery bądź pięć ułożone w jednej poziomej linii), to przysługuje wygrana w złotych dodatkowo opisana słownie) wydrukowana pod napisem WYGRANA przypisanym do danej linii. W przypadku wielokrotnego spełnienia powyższych warunków dla więcej niż jednej linii kwoty wygranych sumują się.

Następnie uczestnik Loterii odkrywa pole gry „BONUS”. Jeżeli na polu „BONUS” wystąpi symbol umieszczony w instrukcji gry na awersie losu przypisanej do pola gry „BONUS”, to wówczas przysługuje wygrana w złotych (dodatkowo opisana słownie) przypisana do tego symbolu. W przypadku spełnienia warunków opisanych w ust. 2 i ust. 3 powyżej kwoty uzyskanych wygranych sumują się.

Szczęśliwy kupon zakupiono w kolekturze przy ul. Rzeszowskiej 114 w Dębicy.

Reklama
Poprzedni artykułUważajmy na czad- cichego zabójcę
Następny artykułKolejny pieszy potrącony na przejściu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj