Strona główna DĘBICA Zainwestował 20 zł, wygrał w LOTTO 410 tys.

Zainwestował 20 zł, wygrał w LOTTO 410 tys.

0
Reklama

Szczęściem może pochwalić się mieszkaniec Dębicy, który wygrał główną nagrodę w grze LOTTO „Mega Linie”. Kupując kupon za 20 złotych, szczęśliwiec trafił główną nagrodę, czyli 410 tysięcy złotych.

W celu uzyskania wyniku gry, uczestnik Loterii usuwa warstwę ścieralną z pola gry oznaczonego „TWOJE SYMBOLE” i odczytuje na nim zestaw symboli. Następnie każdy odkryty symbol zdrapuje na polach gry z trzema, czterema bądź pięcioma symbolami

Reklama

umieszczonymi w poziomych liniach (do których przypisane są kwoty ewentualnych wygranych pod napisem WYGRANA) tyle razy ile dany symbol występuje na wszystkich liniach. Jeżeli w danej linii skompletowane zostaną w powyższy sposób wszystkie symbole (trzy, cztery bądź pięć ułożone w jednej poziomej linii), to przysługuje wygrana w złotych dodatkowo opisana słownie) wydrukowana pod napisem WYGRANA przypisanym do danej linii. W przypadku wielokrotnego spełnienia powyższych warunków dla więcej niż jednej linii kwoty wygranych sumują się.

Następnie uczestnik Loterii odkrywa pole gry „BONUS”. Jeżeli na polu „BONUS” wystąpi symbol umieszczony w instrukcji gry na awersie losu przypisanej do pola gry „BONUS”, to wówczas przysługuje wygrana w złotych (dodatkowo opisana słownie) przypisana do tego symbolu. W przypadku spełnienia warunków opisanych w ust. 2 i ust. 3 powyżej kwoty uzyskanych wygranych sumują się.

Szczęśliwy kupon zakupiono w kolekturze przy ul. Rzeszowskiej 114 w Dębicy.

Reklama
Poprzedni artykułUważajmy na czad- cichego zabójcę
Następny artykułKolejny pieszy potrącony na przejściu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!