Strona główna JAROSŁAW Zaginęła 73-letnia kobieta. Trwają poszukiwania

Zaginęła 73-letnia kobieta. Trwają poszukiwania

0
Reklama

Kilka dni temu zaginęła mieszkanka Łowiec. 73-letnia kobieta ostatni raz była widziana w poniedziałek, 27 lutego około godz. 5. Policjanci sprawdzają każdy trop, który mógłby przyczynić się do odnalezienia Krystyny Łysik. W ostatnich dniach w działaniach brali udział strażacy, przewodnicy z psami tropiącymi, ratownicy z Grupy Legion Gerarda, Grupa Ratownicza K-9 School oraz wojskowy śmigłowiec.

Od czwartku, 2 marca trwają poszukiwania zaginionej 73-letniej mieszkanki Łowiec. W akcję zaangażowani są policjanci z jarosławskiej komendy, strażacy oraz przewodnicy z psami tropiącymi. W ostatnich dniach działań, mundurowi wpierani byli przez Grupę Ratowniczą K-9 School i ratowników z Grupy Legion Gerarda, którzy użyli dronów, quadów i samochodów terenowych. Do poszukiwań seniorki został także użyty wojskowy śmigłowiec.

Reklama

Dzisiaj kolejny dzień poszukiwań w rejonie miejsca zamieszkania kobiety. Biorą w nich udział policjanci oraz strażacy. Czynności cały czas prowadzą funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy sprawdzają różne hipotezy.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu pod numerem tel. 47 8241310 lub alarmowym 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!