Strona główna JAROSŁAW Trwają poszukiwania zaginionej 73-latki

Trwają poszukiwania zaginionej 73-latki

0
Reklama

Jarosławscy policjanci poszukują zaginionej 73-letniej mieszkanki Łowiec. Krystyna Łysik wyszła z domu 27 lutego br., około godz. 5, z zamiarem udania się do Łomianek. Kobieta nie dotarła do miejsca docelowego jak też nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Policjanci z jarosławskiej komendy poszukują 73-letniej mieszkanki Łowiec. Krystyna Łysik wyszła z domu 27 lutego br. około godz. 5, z zamiarem udania się do Łomianek. Kobieta nie dotarła do miejsca docelowego jak też nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Reklama

Rysopis zaginionej:

Wzrost 158 cm, sylwetka krępa, waga około 85 kg, włosy siwe sięgające do ramion, widoczne zmarszczki na twarzy. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę szaro-brązową, niebieskie spodnie, białą czapkę, buty sportowe białe. Przy sobie miała niebieską torbę z białymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel.  478241310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.  

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!