Strona główna JAROSŁAW 31-latek odpowie za posiadanie mefedronu

31-latek odpowie za posiadanie mefedronu

0
Reklama

Jarosławscy kryminalni zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie mefedronu. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w rejonie jednego z osiedli na terenie Jarosławia. Zatrzymany usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 31-letni mieszkaniec gminy Zarzecze może posiadać przy sobie środki odurzające. Końcem lutego br., w rejonie jednego z osiedli na terenie Jarosławia, policjanci podjęli interwencję wobec 31-latka. Podczas tej czynności mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Jak się okazało w czasie przeszukania, kryminalni ujawnili przy nim woreczek foliowy, w którym znajdowała się skrystalizowana biała substancja. Policyjny tester wykazał, że jest to mefedron. Narkotyki zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy, a 31-latek trafił do policyjnego aresztu.

Reklama

Mieszkaniec gminy Zarzecze usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!