Strona główna BIESZCZADY Wznowiono ruch pociągów po awarii na linii 108

Wznowiono ruch pociągów po awarii na linii 108

0
Reklama

Uchodźcy z Ukrainy przekraczający przejście graniczne w Krościenku nadal będą przewożeni w głąb kraju pociągami, linią 108.  Po czwartkowej awarii, na przygranicznym odcinku Krościenko-Uherce Mineralne trwają roboty naprawcze.

Co do dokładnego harmonogramu transportu linią 108, z racji trwających na jej przygranicznym odcinku napraw, nie jest możliwe dokładne określenie dojazdu składów do samego przejścia granicznego w Krościenku. Połączenia są realizowane w obecnej chwili z Uherzec i w porozumieniu ze wszystkimi zaangażowanymi w to przedsięwzięcie podmiotami oraz samorządami i w oparciu o aktualne potrzeby czyli liczbę uchodźców. W piątek (4 marca) zaplanowany jest jeden pociąg z Uherzec do Tarnowa. Wyjazd z Uherzec o godz. 14.34.

Reklama

Koordynacją wszystkich „pociągów specjalnych” uruchamianych dla uchodźców zajmuje się PKP InterCity S.A. Dokładne godziny kursów linią 108 będą podawane każdego dnia. Urząd marszałkowski współpracuje w tym zakresie także z lokalnymi samorządami, które angażują się w to zadanie.

Reklama
Poprzedni artykułPGE FKS Stal Mielec uratowała remis z Jagiellonią Białystok [foto, video]
Następny artykułPrezydent w Rzeszowie: jestem wdzięczny Polakom za ich postawę [video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj