Strona główna KOLBUSZOWA Wypadek w Cmolasie. Potrącono 15-latkę wysiadającą z autobusu

Wypadek w Cmolasie. Potrącono 15-latkę wysiadającą z autobusu

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci interweniowali w Cmolasie w związku ze zgłoszeniem dotyczącym potrącenia 15-latki. Dziewczyna wysiadła z autobusu i nie upewniając się, czy może bezpiecznie przejść na drugą stronę, weszła wprost pod fiata, który właśnie omijał autobus. Na szczęście 15-latka nie odniosła poważnych obrażeń. Policjanci przypominają, że bezpieczna droga do szkoły, to również prawidłowe zachowanie podczas wsiadania i wysiadania z autobusów.

W środę około godz. 15, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Cmolasie, w związku ze zdarzeniem dotyczącym potracenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 15-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego wysiadła z autobusu, który zatrzymał się na przystanku. Dziewczyna, wchodząc na jezdnię zza autobusu, nie zachowała ostrożności i weszła pod fiata, którego kierowca omijał stojący na poboczu autobus.

Reklama

15-latka została przebadana przez ratowników medycznych. Na szczęście w wyniku zdarzenia doznała niegroźnych otarć. Na miejsce przyjechał ojciec 15-latki. W jego obecności policjanci przeprowadzili rozmowę z dziewczyną, którą pouczyli o właściwym zachowaniu na drodze.

Policjanci przypominają, że bezpieczna droga do szkoły, to również prawidłowe zachowanie podczas wsiadania i wysiadania z autobusów dowożących uczniów do szkoły lub ze szkoły. Wychodzenie zza przeszkody, którą mogą stanowić stojące na poboczach jezdni pojazdy, wymaga zachowania szczególnej ostrożności i rozwagi.

Reklama
Poprzedni artykułJak chronić się przed kleszczami?
Następny artykułSłużby mundurowe pielgrzymowały do Sanktuarium w Leżajsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!