Strona główna KOLBUSZOWA Widełka: Zderzenie dwóch toyot na krajowej dziewiątce

Widełka: Zderzenie dwóch toyot na krajowej dziewiątce

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na krajowej 9 w Widełce. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do szpitala trafili kierowcy obu pojazdów. Byli trzeźwi. Przez kilka godzin trwały utrudnienia ruchu na tym odcinku drogi.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17.30  w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa. Ze  wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą corollą, 58-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa toyocie carinie, którą kierował 39-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. W wyniku zdarzenia obydwaj mężczyźni zostali przetransportowali do szpitali. Podróżowali sami. Badania stanu trzeźwości wykazały, że byli trzeźwi.
Na miejscu przez kilka godzin pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku oraz uczestniczących pojazdów. Do czasu zakończenia ich czynności podróżujący tą trasą musieli liczyć się z utrudnieniami. Przyczyny wypadku pomoże ustalić prowadzone postępowanie.
źr. KPP Kolbuszowa

Reklama