Strona główna MIELEC Uszkodził szybę budynku Komendy. Miał substancje niedozwolone

Uszkodził szybę budynku Komendy. Miał substancje niedozwolone

0
Reklama

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 19-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty. Odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych oraz umyślne uszkodzenie szyby w oknie budynku Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci, w wyniku prowadzonych czynności, ujawnili w miejscu zamieszkania 19-letniego mieszkańca Mielca, znaczną ilość substancji niedozwolonych.

Reklama

Jak wynikało z kolejnych ustaleń funkcjonariuszy, mężczyzna ten odpowiedzialny jest również za uszkodzenia szyby w oknie budynku Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Młody mężczyzna rzucił w nią fragmentem kostki brukowej.

Zebraniem pełnego materiału dowodowego w tej sprawie zajęli się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego mieleckiej komendy. Akta sprawy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Mielcu. Prokurator przesłuchał 19-latka. W trakcie przesłuchania mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz umyślnego uszkodzenia szyby w oknie budynku mieleckiej komendy. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Mielcu zdecydował, że podejrzany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Reklama
Poprzedni artykułMieli odbyć karę, ukrywali się. Zatrzymano ich
Następny artykułOdsłonięto tabliczki upamiętniające mieszkańców Podkarpacia pomagającym Żydom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj