Strona główna NISKO Mieli odbyć karę, ukrywali się. Zatrzymano ich

Mieli odbyć karę, ukrywali się. Zatrzymano ich

0
Reklama

Policjanci każdego dnia realizują czynności zmierzające do zatrzymania osób poszukiwanych, które na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. Często poszukiwani trafiają w ręce dzielnicowych, podczas obchodu rejonu służbowego lub policyjnych interwencji. W ostatnim czasie, dzięki zaangażowaniu dzielnicowych, na terenie Niska zatrzymanych zostało trzech poszukiwanych mężczyzn.

W miniony poniedziałek, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku udali się na teren gminy Jarocin. Podczas legitymowania 72-letniego mężczyzny okazało się, że od miesiąca jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nisku do odbycia zastępczej kary aresztu za przestępstwa przeciwko rodzinie.

Reklama

Na drugi dzień, ci sami dzielnicowi, podczas obchodu rejonu służbowego, zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Jarocin, który był poszukiwany od początku roku przez Sąd Rejonowy w Nisku, celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo recydywy w ruchu drogowym. Mężczyzna trafił do więzienia na ponad rok.

W czwartek, dzielnicowi zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną. Wylegitymowali 50-letniego mieszkańca Niska, który jak się okazało był poszukiwany przez miejscowy sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione w ruchu drogowym. Dzięki możliwości zapłacenia grzywny, uniknął pobytu w zakładzie karnym.

Reklama
Poprzedni artykułZostali oszukani w sieci. Stracili pieniądze
Następny artykułUszkodził szybę budynku Komendy. Miał substancje niedozwolone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj