Strona główna NISKO Ukradł urządzenie elektryczne i schował się za stosem desek

Ukradł urządzenie elektryczne i schował się za stosem desek

0
Reklama

Niespełna kilka godzin wystarczyło policjantom na ustalenie i zatrzymanie 59-latka, który ukradł urządzenie elektryczne warte kilka tysięcy złotych. Mężczyzna rozłożył je na części i z łupem, ukrył się za stosem drewnianych desek.

W poniedziałek rano, do niżańskiej komendy przyszedł mężczyzna, który zawiadomił, że z jego posesji została skradziona spawarka warta kilka tysięcy złotych. Tego samego dnia, po wstępnych czynnościach i analizie materiałów, kryminalni wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek z tą kradzieżą. Funkcjonariusze ustali, gdzie może przebywać i pojechali pod wskazany adres.  

Reklama

Drzwi od domu otworzyła kobieta, która przekazała policjantom, że jej syn wyjechał. W tym samym czasie, uwagę jednego z kryminalnych zwrócił stos drewnianych desek, opartych o ścianę jednego z budynków. Kiedy funkcjonariusz podszedł bliżej, zauważył mężczyznę ukrywającego się pomiędzy składem drewnianych odpadów. Okazało się, że to poszukiwany przez nich 59-latek. Obok niego w plastikowych pojemnikach znajdowały się części z rozłożonego już, skradzionego sprzętu.

Mężczyzna został zatrzymany. Mieszkaniec powiatu niżańskiego usłyszał zarzut kradzieży.  59-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Skradzione urządzenie wróciło do prawowitego właściciela.

Reklama
Poprzedni artykułRolnicy nie odpuszczają. Minister rolnictwa z wizytą u protestujących
Następny artykułZderzenie dwóch pojazdów na DK 77

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!