Strona główna NISKO Ukradł betoniarkę z budowy. Na łące umówił się z paserem

Ukradł betoniarkę z budowy. Na łące umówił się z paserem

0

Policjanci przedstawili zarzuty mężczyźnie, który ukradł betoniarkę z terenu budowy domu. Drugi z nich odpowie za przestępstwo paserstwa. Skradziony sprzęt, funkcjonariusze odnaleźli po śladach kół. Betoniarka wróciła już do właściciela.

W minionym miesiącu, policjanci udali się na teren budowy domu w gminie Jeżowe, z której według zgłaszającego, niezany mężczyzna wyprowadził  w nocy betoniarkę. Zgłaszający oszacował straty na kwotę 1500 złotych. Funkcjonariusze prześledzili ślady kół, ustalając kierunek, w którym oddalił się sprawca ze skradzioną betoniarką. Ślady doprowadziły policjantów na poseję po drugiej stronie wsi, gdzie znaleziono skradziony sprzęt.

Okazało się, że właściciel posesji nabył betoniarkę od swojego 59-letniego kolegi. Na jej odbiór umówił się na łące, w pobliżu budowy domu, z terenu której 59-latek ukradł sprzęt.

Teraz obaj mężczyźni odpowiedzą za popełnione przestępstwa. Jeden za kradzież, drugi za paserstwo. Za oba te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułPełny stadion na meczu U-20 Polska-Niemcy w Rzeszowie [foto, video]
Następny artykułPijany rowerzysta spadł z roweru i krwawił. Pomoc pojawiła się z samą porę
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj