Strona główna NISKO Ukradł betoniarkę z budowy. Na łące umówił się z paserem

Ukradł betoniarkę z budowy. Na łące umówił się z paserem

0
Reklama

Policjanci przedstawili zarzuty mężczyźnie, który ukradł betoniarkę z terenu budowy domu. Drugi z nich odpowie za przestępstwo paserstwa. Skradziony sprzęt, funkcjonariusze odnaleźli po śladach kół. Betoniarka wróciła już do właściciela.

W minionym miesiącu, policjanci udali się na teren budowy domu w gminie Jeżowe, z której według zgłaszającego, niezany mężczyzna wyprowadził  w nocy betoniarkę. Zgłaszający oszacował straty na kwotę 1500 złotych. Funkcjonariusze prześledzili ślady kół, ustalając kierunek, w którym oddalił się sprawca ze skradzioną betoniarką. Ślady doprowadziły policjantów na poseję po drugiej stronie wsi, gdzie znaleziono skradziony sprzęt.

Reklama

Okazało się, że właściciel posesji nabył betoniarkę od swojego 59-letniego kolegi. Na jej odbiór umówił się na łące, w pobliżu budowy domu, z terenu której 59-latek ukradł sprzęt.

Teraz obaj mężczyźni odpowiedzą za popełnione przestępstwa. Jeden za kradzież, drugi za paserstwo. Za oba te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułPełny stadion na meczu U-20 Polska-Niemcy w Rzeszowie [foto, video]
Następny artykułPijany rowerzysta spadł z roweru i krwawił. Pomoc pojawiła się z samą porę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj