Strona główna NISKO Udaremnił jazdę pijanemu

Udaremnił jazdę pijanemu

0
Reklama

Postawą godną naśladowania wykazał się 26-latek, który udaremnił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. O tym fakcie natychmiast powiadomił niżańskich policjantów. Kierujący mazdą miał 2 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że już wcześniej mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

W poniedziałek po godz. 19, dyżurny niżańskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od świadka, który uniemożliwił dalszą jazdę kierowcy mazdy. Na miejscu zdarzenia zgłaszający powiedział policjantom, że jadąc swoim audi w kierunku miejscowowści Dąbrówka zauważył jadący z przeciwka samochód osobowy, którego styl jazdy wskazywał na to, że jego kierowca może być nietrzeźwy. Kierujący osobową mazdą cały czas zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego uszkodził bok pojazdu zgłaszającego pomimo, że 26-latek usuwał mu się na pobocze.

Reklama

W momencie kiedy doszło do zderzenia pojazdów, kierowca mazdy zatrzymał się, a zgłaszający podbiegł do niego i zabrał mu kluczyki ze stacyjki. 26-latek oświadczył, że od kierowcy mazdy wyczuł alkohol.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 67-latka. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto podczas sprawdzeń w systemie okazało się, że kierujący ma zatrzymane prawo jazdy.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Poprzedni artykułTrwają poszukiwania zaginionej 73-latki
Następny artykuł20-latkowie odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!