Strona główna LUBACZÓW 20-latkowie odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe

20-latkowie odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe

0
Reklama

Lubaczowscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu tomaszowskiego, którzy mieli przy sobie substancje zabronione. Obaj 20-latkowie wpadli podczas kontroli drogowej. Mieli przy sobie marihuanę i mefedron. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawiania wolności do lat 3.

Dzięki wytężonej pracy lubaczowskich kryminalnych, w połowie lutego br., zostało zatrzymanych dwóch mieszkańców powiatu tomaszowskiego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mogą posiadać przy sobie narkotyki. Ich ustalenia potwierdziły się.

Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego przy współpracy z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Narolu, zatrzymali do kontroli opla. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze w kieszeni bluzy kierującego autem znaleźli susz rośliny. Także u pasażera policjanci zabezpieczyli susz roślinny oraz proszek w postaci kryształków. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron.

Obaj 20-latkowie zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Śledczy przedstawili mężczyznom zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!