Strona główna PRZEWORSK Udana operacja Karoliny Buryło. 16-latka wróciła do kraju

Udana operacja Karoliny Buryło. 16-latka wróciła do kraju

0
Reklama

Karolina Buryło przeszła udaną operację w niemieckiej klinice w Tybindze. Na jej leczenie trzeba było zebrać 400 tysięcy złotych, czego udało się dokonać dzięki sprawnie przeprowadzonej zbiórce.

Pochodząca z Gaci 16-latka, 6 kwietnia przeszła operację usunięcia guza, który był umiejscowiony w brzuchu, blisko kręgosłupa, powodując ogromny ból. W poniedziałek wyruszyła w drogę powrotną do domu.

Reklama

O powrocie do Polski poinformowali bliscy dziewczyny:

Kochani, wracamy do Polski💪💪💪. Jesteśmy właśnie po konsultacji z prof. SCHUHMANNEM i w jego opinii wszystko jest na najlepszej drodze do życia bez guza.
Zdaniem profesora guz został usunięty w całości, dyskomfort i deficyty ruchowe w lewej nodze poprzez rehabilitację i systematyczne ćwiczenia w najbliższym czasie powiny ustąpić. Guz zrobił małe spustoszenie w miednicy, jednak i to w ocenie profesora powinno się zregenerować.
Kontrolny rezonans za 3 miesiące i oby wszystkie te założenia się potwierdziły ✊
Karolina teraz czuje się dobrze i każdego dnia pokazuje swojego zadziora, chodzi i to jest najlepsza nagroda za ból, jaki wycierpiała👏
My z tego miejsca raz jeszcze dziękujemy za Waszą pomoc finansową, za wsparcie mentalne i za to, że z tym problemem nie byliśmy w tym czasie sami.
DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!