Strona główna ŁAŃCUT Wypadek w Albigowej. Trzy osoby, w tym 4-letnie dziecko, ranne

Wypadek w Albigowej. Trzy osoby, w tym 4-letnie dziecko, ranne

0
fot. OSP Albigowa
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 877 w Albigowej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do szpitala trafiły 3 osoby, w tym 4-letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 14, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 877 z drogą gminą. W kierunku Łańcuta, pojazdem marki Suzuki, wraz z 4-letnią córką, jechała 41-letnia mieszkanka gminy Markowa. Z drogi podporządkowywanej wyjeżdżała natomiast hondą 25-letnia mieszkanka gminy Łańcut. Jak ustalili policjanci, to właśnie kierująca hondą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z suzuki. 

Reklama

Do szpitala zostały przewiezione obie kierujące oraz 4-letnie dziecko. Obie kobiety były trzeźwe. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. 

Na miejscu poza policją pracowały trzy jednostki Straży Pożarnej (2 x JRG Łańcut, OSP Albigowa) oraz dwie karetki Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!