Strona główna KOLBUSZOWA Niebezpieczny wypadek z udziałem motocyklisty

Niebezpieczny wypadek z udziałem motocyklisty

0
Reklama

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj na ul. Ks. Ludwika Ruczki w Kolbuszowej. Kierująca volkswagenem zderzyła się z motocyklistą. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj, przed godz. 15, na ul. Ks. Ludwika Ruczki w Kolbuszowej. Z ustaleń wynika, ze 60-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, kierująca volkswagenem, chcąc wjechać na parking stacji diagnostycznej, najprawdopodnie nie upewniła się, co do możliwości wykonania bezpiecznego manewru skrętu w lewo, wjechała na sąsiedni pas ruchu w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklistą.
W wyniku tego zdarzenia, 23-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, kierujący motocyklem piaggio, trafił do szpitala. Mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń.

Reklama

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących znaków i przepisów, o koncentrację i wzmożoną uwagę w trakcie jazdy.  Planujmy każdy manewr z odpowiednim wyprzedzeniem oraz poprzedzajmy go szczególną obserwacją oznakowania i sytuacji na drodze. Pamiętajmy, że to, czy bezpiecznie dojedziemy do celu, w dużej mierze zależy od nas samych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!