Strona główna RZESZÓW Prawo jazdy i przegląd były nieważne. 44-latka przekroczył prędkość

Prawo jazdy i przegląd były nieważne. 44-latka przekroczył prędkość

0
Reklama

102 km/h w obszarze zabudowanym – z taką prędkością jechała 44-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego, na odcinku gdzie dopuszczalna prędkości wynosiła 50 km/h. Ponadto okazało się, że jej prawo jazdy straciło ważność, a pojazd, którym kierowała nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Wczoraj w Sokołowie Małopolskim, funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki zauważyli volvo, którego kierująca, mimo znaku informującego o tym, że wjeżdża na obszar zabudowany, znacznie przekraczała dopuszczalną prędkość. Policjanci zmierzyli prędkość, z jaką poruszało się volvo. Urządzenie wykazało, że pojazd poruszał się z prędkością 102 km/h.

Reklama

Kolejno, w trakcie kontroli drogowej mundurowi ustalili, że kierująca volvo, 44-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego, w ogóle nie powinna wsiąść za kierownicę pojazdu. Okazało się, że prawie 4 lata wcześniej jej prawo jazdy straciło ważność. Jakby tego było mało, volvo którym kierowała, nie posiadało ważnych badań technicznych.

Teraz 44-latkę czekają surowe konsekwencje za popełnione wykroczenia w postaci wysokiej grzywny oraz zakazu prowadzenia pojazdów.

Policjanci apelują o przestrzeganie znaków drogowych oraz o przepisową jazdę. Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Reklama
Poprzedni artykułUdana operacja Karoliny Buryło. 16-latka wróciła do kraju
Następny artykułSpłonęła przyczepa kempingowa. Ranna jedna osoba [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!