Strona główna BIESZCZADY Uciekał przed policją quadem

Uciekał przed policją quadem

0
Reklama

W sobotę, policjanci w Ustrzykach Dolnych zauważyli kierującego quadem, który mógł prowadzić pojazd po alkoholu. Funkcjonariusze wydali mu sygnał do zatrzymania, lecz kierowca go zignorował i jechał dalej. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, ruszyli za nim. Kierujący zajechał na posesję nie należącą do niego, a kiedy funkcjonariusze chcieli podjąć wobec niego czynności, dodał gazu i zaczął uciekać.

Z uwagi na brak możliwości kontynuowania dalszego pościgu, policjanci ustalili dane kierowcy. To 33-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego, kiedy szedł ulicami miasta. W trakcie sprawdzenia okazało się, że 33-latek posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wskazało 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Reklama

Funkcjonariusze, którzy podejmowali interwencję wobec kierowcy quada, zauważyli na śniegu ślady. Drogę leśną dotarli na łąki, a następnie do piwniczki z rzeczami należącymi do kierowcy. A stamtąd, podążając za kolejnymi śladami, dotarli do drogi polnej, gdzie w terenach zakrzaczonych znajdował się porzucony quad.

Teraz 33- letni mieszkaniec gm. Ustrzyki Dolne, odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Reklama
Poprzedni artykułTrwają poszukiwania zaginionego
Następny artykułWieźli w samochodzie marihuanę i mefedron

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!