Strona główna BIESZCZADY Trudne warunki na drodze. Trzy kolizje w jednym miejscu

Trudne warunki na drodze. Trzy kolizje w jednym miejscu

0

Apelujemy do kierowców, aby dostosowali prędkość do warunków panujących na drodze. W poniedziałek w Ustjanowej, niemalże w tym samym miejscu, doszło do trzech kolizji drogowych. Na szczęście nikt w zdarzeniach nie ucierpiał.

Do wszystkich zdarzeń doszło wczoraj w Ustjanowej. Padający deszcz znów przysporzył wielu problemów kierowcom. Pierwszą kolizję drogową, ustrzycka policja odnotowała po godz. 12. Jak ustalili policjanci, kierujący bmw, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na przecwiległy pas ruch, uderzając w audi. Kilkanaście minut później, kierowca volkswagena, widząc na drodze zdarzenie drogowe, stracił panowanie nad  samochodem i wjechał do rowu. Z kolei kilka godzin później, kierujaca peugeotem straciła panowanie nad  pojazdem i wjechała w pojazd pomocy drogowej. 

Wszystkie zdarzenia drogowe miały miejsce praktycznie na tym samym odcinku drogi powiatowej. Na szczęście tym razem nikt z uczestników zdarzeń nie ucierpiał. Wszyscy kierowcy biorący udział zdarzeniach byli trzeźwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here