Strona główna MIELEC Tragedia na budowie. 44-latek przysypany ziemią

Tragedia na budowie. 44-latek przysypany ziemią

0
Reklama

Mieleccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na placu budowy kanalizacji, w miejscowości Trzciana (gmina Czermin). Nie żyje 44-letni mężczyzna, który podczas prac ziemnych został przysypany ziemią.

Wczoraj po godz. 13, w miejscowości Trzciana, podczas prac ziemnych przy kanalizacji, został przysypany ziemią 44-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyźnie próbował pomóc inny pracownik, który tuż po osunięciu się ziemi, wskoczył do wykopu na ratunek koledze i złamał nogę.

Reklama

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe natychmiast przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanemu. Po wyciągnięciu nieprzytomnego mężczyzny spod ziemi, ratownicy rozpoczęli akcję reanimacyjną. 44-latek odzyskał częściowo funkcje życiowe i został zabrany karetką do szpitala.
Niestety zmarł.

Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Mielcu. O wypadku zawiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. Dokładne okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Reklama
Poprzedni artykułBył pijany, doprowadził do kolizji
Następny artykułWbiegli na komendę z dławiącym się noworodkiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!