Strona główna WIADOMOŚCI Tarnobrzeg: Mieszkańcy zagłosowali na zdjęcie związane z miastem

Tarnobrzeg: Mieszkańcy zagłosowali na zdjęcie związane z miastem

0
Reklama

W środę 15 listopada zakończyła się możliwość oddawania głosów na zdjęcia zaprezentowane na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu.


W zabawie wzięło udział 271 mieszkańców. Zdaniem głosujących najlepszym zdjęciem okazała się fotografia nr 33, przedstawiająca nocny widok placu Bartosza Głowackiego.
Zdjęcia z największą liczba wskazań miały trafić do miejskiego kalendarza w 2018 roku. Jednak w międzyczasie otrzymaliśmy informację, że inny, alternatywny projekt kalendarza uzyskał zgodę na korzystanie z identyfikacji wizualnej programu „Niepodległa”, dzięki któremu kalendarz Tarnobrzega dołączy do innych polskich miast uczestniczących w ogólnopolskim projekcie realizowanym w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Miejski kalendarz zostanie więc poświęcony losom Tarnobrzega w stuleciu niepodległości naszej ojczyzny.
Wszystkim mieszkańcom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w wybór zdjęcia, które w przyszłości może zostać użyte do promocji Tarnobrzega. Dziękujemy także Andrzejowi Buszowi, autorowi zdjęć, za udostępnienie swoich zbiorów fotografii.
źr.: UM Tarnobrzeg 

Reklama
Poprzedni artykułŁańcut: Spotkanie z dziedzictwem Kresów
Następny artykułRzeszów: Rakiety rekrutują zawodników XXL