Strona główna PRZEWORSK Szczęśliwy finał poszukiwań 50-letniego mężczyzny

Szczęśliwy finał poszukiwań 50-letniego mężczyzny [foto]

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 50-letniego mieszkańca gminy Przeworsk. W piątek po południu, wyszedł z domu i nie wrócił, a z przekazanych przez rodzinę informacji wynikało, że może znajdować się w sytuacji zagrażającej jego zdrowiu lub życiu. Wczoraj, mężczyzna został odnaleziony w lesie, na terenie Grzęski i trafił pod opiekę lekarzy.

W piątek tuż po godz. 17, funkcjonariusze przeworskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 50-latka. Mężczyzna, wyszedł tego dnia z domu, około godz. 13 i już nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z przekazanych informacji wynikało, że mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej jego zdrowiu lub życiu.

Reklama

Policjanci zapoznali się z rysopisem zaginionego i rozpoczęli jego poszukiwania. Sprawdzili miejsca, gdzie mógł przebywać zaginiony. Ze względu na specyfikę terenu, do działań włączyli się strażacy ochotnicy z Grzęski i Świętoniowej oraz mieszkańcy.

Dzięki wspólnym działaniom, po trzydniowej akcji poszukiwawczej, 50-latek został odnaleziony w lesie oddalonym około kilometra od miejsca zamieszkania. Policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny i przekazali 50-latka pod opiekę lekarzy.

Poprzedni artykułWypadek szybowca w Krośnie
Następny artykułLeżał nieprzytomny w łodzi przy brzegu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!