Strona główna KOLBUSZOWA Strzelał z broni do przystanków. Odpowie za uszkodzone mienie publiczne

Strzelał z broni do przystanków. Odpowie za uszkodzone mienie publiczne

0
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego w Kolbuszowej ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia wiat przystankowych. Młody mężczyzna, strzelając z broni pneumatycznej, uszkodził łącznie pięć przystanków w miejscowościach Kosowy i Siedlanka. 22-latek przyznał się do zarzutów.

Kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego pracowali nad ustaleniem sprawcy zniszczenia wiat przystankowych w miejscowościach Siedlanka i Kosowy w gminie Niwiska. O uszkodzeniu przystanków powiadomił przedstawiciel Urzędu Gminy w Niwiskach, na początku stycznia. Z przekazanych informacji wynikało, że do uszkodzenia doszło pomiędzy 31 grudnia ubiegłego roku a 1 stycznia br. Wartość strat oszacowano na ponad 8 tys. złotych.

Reklama

Funkcjonariusze ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 22-letni mieszkaniec gminy Niwiska, który strzelał z pistoletu w szyby przystanków. Pojechali do domu mężczyzny, gdzie zatrzymali 22-latka i zabezpieczyli posiadaną przez niego broń pneumatyczną.

Po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, policjanci przedstawili mu zarzuty uszkodzenia pięciu wiat przystankowych. 22-latek przyznał się do zarzutów. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułBruce pomógł wykryć przemyt w autokarze
Następny artykułWjechał ciężarówką na przejazd kolejowy i uszkodził rogatkę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj