Strona główna SPORT Stal Mielec zaprasza na mecze. Bilety od 1 złotego z Kartą Seniora...

Stal Mielec zaprasza na mecze. Bilety od 1 złotego z Kartą Seniora i Kartą Rodziny

0
Reklama

W niedzielę o 12:30 Stal Mielec w kolejnym spotkaniu Nice I Ligi podejmować będzie drużynę GKS-u Katowice. Od tego spotkania obowiązywać będą specjalne ceny biletów dla mielczan posiadających Kartę Rodziny 3+ oraz Kartę Seniora 60+.


To efekt porozumienia Klubu FKS Stal Mielec i Klubu Radnych Miejskich PiS. Radni zapowiadają także wniosek o wsparcie finansowe w wysokości 500 tysięcy złotych dla FKS Stal Mielec w nadchodzących tygodniach.
Radni chcą promować programy mieleckich Kart Rodziny 3+ i Seniora 60+. Stal Mielec z otwartością przystąpiła do obu programów. W efekcie porozumienia już na najbliższy mecz Stal Mielec – GKS Katowice w Nice 1 Lidze (niedziela, 17 września, 12:30) posiadacze Karty Rodziny 3+ i Karty Seniora 60+ mogą kupować bilety w przedsprzedaży za 1 złoty. Dzieci wchodzą na stadion bezpłatnie.
Prezes Stali Mielec Jacek Orłowski zaznacza:

Jesteśmy Klubem otwartym na takie inicjatywy. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion.

Radni rozpoczęli też starania o kolejne miejskie dofinansowanie dla działalności Klubu FKS Stal Mielec, jedynego na Podkarpaciu prowadzącego zespół piłkarski na zapleczu ekstraklasy.

Reklama

Klub PiS wpisując się w hasło „#Razem w drodze #podawnyBlask” złożył do prezydenta wniosek o dofinansowanie Stali Mielec kwotą 500 tysięcy złotych i oczekujemy takiej zmiany budżetowej na najbliższej sesji Rady Miasta – podkreśla Mariusz Ryniewicz, szef Klubu Radnych Miejskich PiS w Mielcu.

WEJŚCIE NA MECZ STALI Z KARTĄ SENIORA 60+

bilet 1 zł – za okazaniem karty i dowodu tożsamości
miejsce w sektorze J (senior) od ul. Kusocińskiego
w dniu meczu bilet droższy o 5 zł

WEJŚCIE Z KARTĄ RODZINA 3+

bilet 1 zł dla rodzica, dzieci do 13 roku życia za darmo,
minimalna ilość biletów: 1 rodzic + trójka dzieci – za okazaniem karty i dowodu tożsamości –
miejsce w sektorze G (rodzinnym) od ul. Solskiego
w dniu meczu bilet droższy o 5 zł
Najbliższy mecz Stal Mielec – GKS Katowice w Nice 1 Lidze odbędzie się w niedzielę 17 września o godz. 12:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
źr. Stal Mielec

Reklama