Strona główna PRZEMYŚL Są wolne etaty w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu

Są wolne etaty w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu

0
Reklama

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wolnych etatów w Służbie Celno-Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu

To dobre informacje dla kandydatów, którzy złożyli podania w finalizowanym obecnie postępowaniu kwalifikacyjnym

Reklama

Trwa jeden z ostatnich etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu, ogłoszonego końcem lipca br.
Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki zwiększeniu do 130 liczby wolnych etatów mundurowych, więcej osób, które złożyły podania w ramach tego naboru ma szansę założyć mundur funkcjonariusza.


Osoby, które pozytywnie zakończą cały proces postępowania rekrutacyjnego trafią do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu (łącznie 100 etatów), Rzeszowie ( 20 etatów) a także Krośnie (10 etatów).
Kandydaci przeszli kolejno testy wiedzy, sprawności fizycznej, psychologiczny i kompetencyjny. Obecnie finalizowane są rozmowy kwalifikacyjne, do których zakwalifikowało się ponad 340 kandydatów.

Reklama
Poprzedni artykułWywoził z lasu drewno na swoją posesję. Wpadł na gorącym uczynku
Następny artykuł20-latek przekroczył prędkość o 70 km/h. Stracił pozwolenie na 3 miesiące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj