Strona główna KOLBUSZOWA 20-latek przekroczył prędkość o 70 km/h. Stracił pozwolenie na 3 miesiące

20-latek przekroczył prędkość o 70 km/h. Stracił pozwolenie na 3 miesiące

0
Reklama

Przekraczanie dozwolonej prędkości jest najczęściej zgłaszanym zagrożeniem, wskazywanym za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców naszego powiatu. Policjanci regularnie sprawdzają wskazane rejony i kontrolują prędkość podróżujących. Na trzy miesiące stracił prawo jazdy kierowca bmw, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 70 km/h.

Kolbuszowscy policjanci ruchu drogowego, sprawdzali prędkość z jaką poruszają się kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 875 w Zielonce. Problem przekraczania dozwolonej prędkości w tym rejonie jest często zgłaszany przez poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Reklama

Około godz. 15.30, policjanci sprawdzili prędkość kierowcy bmw. Laserowy miernik prędkości wskazał, że w obszarze, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, bmw pędziło z prędkością 121 km/h. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą auta siedział 20-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Mężczyzna za przekroczenie dozwolonej prędkości o 71 km/h, został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Funkcjonariusze przypominają, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozsądek i rozwagę. Pamiętajmy, że stosując się do obowiązujących przepisów mamy realny wpływ na bezpieczeństwo na drogach.

Reklama
Poprzedni artykułSą wolne etaty w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu
Następny artykułPrezydenci 12 miast chcą weryfikacji paszportów covidowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj